.

.

SoundMAGIC P21S Преносни слушалки слушалките со микрофон Контрола за сите паметни телефони HIFI Звук Супер Бас Звук

SoundMAGIC P21S Преносни слушалки слушалките со микрофон Контрола за сите паметни телефони HIFI Звук Супер Бас Звук

Степени:

DEN 2640.00
Износ
Това е достапна

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем.(Addtional висока превозот цена можеби е потребно)
Answer : ___________________________ NOTE : ние никогаш нема да прават бизнис со Илиноис и ние не можеме да брод ништо да Илиноис,САД.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.2 m
Осетливост : 103 ± 3 d B
Отпорност : 32 ± 4. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
Sound MAGIC P21 S Преносни слушалки слушалките со микрофон Контрола за сите паметни телефони HIFI Звук Супер Бас Звук
Сите Soundmagic слушалки вклучуваат вистински проверете на етикетата, треба да се отстрани површинската обвивка за да се добие проверка на број, тогаш проверете го тоа на официјален веб-сајт
Име на производ : Sound MAGIC P21 S
Боја : Светло зелена црвена сиво бела боја црна
Облечен стилови : носење на уво
Приклучокот Дијаметар : 3,5 mm приклучок за слушалки
Приклучок Тип : L тип приклучок за Слушалки
Излез аудио : преносни аудио-визуелна
Кабел должина : 1. предупредување
. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Превозот и предавање
Кина Пост нормално воздухопловната, Кина Пост epacket, Хонгконг Пост воздухопловната, и EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн.
Наплата/Размена
1.8 ohm
Фреквентен опсег : 20 Hz ~ 22 KHz
Слушалки категорија : Mobilephone слушалки за сите паметни телефони, HIFI слушалки
Слушалки Бренд : Sound MAGIC
Слушалки Модел : P21 S
1.
Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел.

Повеќе информации

Бренд Име:
SoundMAGIC
Стил:
Headband
комуникација:
Жичен
Конектори:
3.5 mm
Безжична Тип:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Функција:
Микрофон,Следење на Слушалки,Мобилен Телефон,Преносни,За iPod,Поддржува музика
Приклучок Тип:
L Виткање
Чувствителност:
103±3dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-22000Hz
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
32Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
P21S
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
Јули-14
Безжичен:
No
Со Микрофон:
Yes
Должина на кабел:
1.2 m
Чувствителност:
103±3 dB
Отпорност:
32 ± 4.8 ohm
Фреквентен Опсег:
20 Hz~22 KHz
Headphone категорија:
Глас слушалки HIFI слушалки
Модел:
P21S
боја:
Црно Бели Црвени
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Со Микрофон:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата