.

.

Uneed Удобно Спиење Слушалки Тенка Sweatproof Спортски Headband Со Lycra Звучници, исто Така, спиење Маска

Uneed Удобно Спиење Слушалки Тенка Sweatproof Спортски Headband Со Lycra Звучници, исто Така, спиење Маска

Степени:

DEN 2617.00 -29 %
DEN 3686.40
Износ
Това е достапна

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации :
Облечен Тип : Раководител-монтирани
Функција : Анти-пот
Димензија : 26cm*7. Приклучок за слушалки може да биде симната, така што ќе може да се мијат Увото капак.5 mm
Возачот Единица : 9mm
Отпорност : 32Ω
Зачестеност Одговор : 20-20000 Hz
Пакет оглас :
5 x Спиење Слушалки
1.Два месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе изгледа одлично и да се задржи топло додека ја слушате вашата омилена музика. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aiexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Повеќе информации

Функција:
Спорт,За iPod,За Мобилен Телефон
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Отпорот:
23Ω
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Стил:
Headband
Чувствителност:
110±4dB
Линија Должина:
1.4 m
Активен Бучава Отказ:
Yes
Со Микрофон:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Поддршка СТАН:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-2000Hz
Број На Модел На:
б.к.-6302
Функција:
Поддржува музика, Поништување Бучава, Преносни
Времето на пазарот:
До 2015

Најдобрите понуди во категоријата