.

.

Моден три комбинација фунта сребрени нараквици.Жените солидна 925 сребрен нараквица.На детелина pendant нараквица.Шарм накит

Моден три комбинација фунта сребрени нараквици.Жените солидна 925 сребрен нараквица.На детелина pendant нараквица.Шарм накит

Степени:

DEN 744.00 -18 %
DEN 907.20
Износ
Това е достапна

Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.ние може да не биде во можност да се осигураат дека секоја од трансакции е совршена,но ние апсолутно да гарантира дека сите интерес на клиентите! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас ,ние бевме оставени да slove! Политика на враќање : Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето.Ние нудиме 15% попуст за Пад на превозот услуга.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.Ние нудиме 8% попуст за стари купувачот . Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, Тоа е вашата чест и одговорност
.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! превозот : Ние брод на Светот,освен countrys кои Хонг Конг Пост Воздух Пошта не може да се постигне Предмети се испраќаат од Хонг Конг Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 27 бизнис дена. Бразил & Русија ќе трае подолго време,затоа што сега Ru & Бразил обичаи и пост немаат доволно способност да се справи со тони на пакет кој ќе дојде од Кина секојдневно. Потсетување : Вашето задоволство е наша најголема извршување. Превозот цена : Бесплатен превозот за сите предмети., Улица, Град, Регион и држава. Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Внимание За Руски Пријатели : 1.

Повеќе информации

Метална боја:
дијаметар 58MM, со дијаметар од 60MM, со дијаметар од 65MM
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PB204620
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
Yasmin
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
925 Sterling silver
Дијаметар:
6.0 CM

Најдобрите понуди во категоријата