.

.

Џин&Ju 2017 Класичен Стил Хривнија Мода Накит Трговија На Големо Нови За Жените Кубни Циркон Накит

Џин&Ju 2017 Класичен Стил Хривнија Мода Накит Трговија На Големо Нови За Жените Кубни Циркон Накит

Степени:

DEN 777.12
Износ
Това е достапна


1.100% Вистински Фотографии,Фотографиите Се Сите Околу 100% .
2.Ве Молиме Во Вид Надвладее,Разлики Во Бојата Може Да Биде Предизвикана Од Некои Други Причини , Ве Молиме Во Вид Преовладува.
3.Изберете Соодветна Големина,Макро Фотографија, Ве Молиме Изберете Соодветна Големина, Кога Прави Нарачка.
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.
1.Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
2.Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
3.Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
4.Ние предност избран испорака ЕМС.

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Класичен
Бренд Име:
џин&ju
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
G0134
Материјал:
Кубен Циркони
Позлата Боја:
Имитација злато
Камен:
Кубен Циркони
камен боја:
Бела
Тежина:
10.66
Големина:
55*51
Is_customized:
Yes
Дијаметар:
55*51MM

Најдобрите понуди во категоријата