.

.

ABS Пластика Надворешна Кампување Светилка Шатор Светлина 1 Режим Преносни Работи Светлина Факел LED Светло Фенер со Магнет и Користете Кука 3*ААА

ABS Пластика Надворешна Кампување Светилка Шатор Светлина 1 Режим Преносни Работи Светлина Факел LED Светло Фенер со Магнет и

Степени:

DEN 107.00 -43 %
DEN 186.72
Износ
Това е достапна


ABS Пластика Надворешна Кампување Светилка Шатор Светлина 1 Режим Преносни Работи Светлина Факел LED Светло Фенер со Магнет и Користете Кука 3*ААА
Функција :
Ова е неопходно работа светлина во вашата лента со алатки. Можете да се јавите тоа како работат светлина, но тоа не е само работа на светлина. Тоа може да ви помогне да направите вашата задача во темна локација. Можете да ги користите за кампување, автомобил поправка, патување, домашна помош, затемнување и за итни случаи
Магнетна база+ виси кука , може да се држи до металик површината или да се закачи на секое место за hands-free операција
Дизајниран во компактна големина лесно да се носат околу дури и во џеб.
Моќен КОЧАН LED illuminant, да обезбеди ултра-светли светло за употреба
1-Модел на светлината,ON/OFF.
100,000 часа долго LED чип должината на животниот век, може да се користи со децении години без да се менува често
Моќ од 3 AAA батерии (не се вклучени), подготовка на резервни батерии без да бараат напојување
Спецификација :
Материјал : ABS
Тежина : 56g
Модел : /ИСКЛУЧУВАЊЕ
Моќ : 3*AAA(не се вклучени)
Светилки : 15 LED
LED животниот век : 100,000 часа
Димензија : 7*за 3,7 см
Пакување се вклучени :
1* LED Светло

Повеќе информации

Тип На Објект:
Преносни Фенери
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
Магнет
Употреба:
Работа
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
WY6948
Тип На Батерија:
ААА
Гаранција:
/
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Осветлување Период (h):
6
сертификација:
CE,CCC
Бренд Име:
sanyi

Најдобрите понуди во категоријата