.

.

2m најдобри продажбата Плови Притисок Switch за нивото на водата се пумпа контролер сензор за индустрија пумпа и резервоар (CX-M15-4) Течни

2m најдобри продажбата Плови Притисок Switch за нивото на водата се пумпа контролер сензор за индустрија пумпа и резервоар (CX-M15-4)

Степени:

DEN 187.00 -5 %
DEN 196.80
Износ
Това е достапна


2m најдобри продажбата Плови Притисок Switch за нивото на водата се пумпа контролер сензор за индустрија пумпа и резервоар (CX-M15-4) Течни
Спецификации
Модел : CX-M15-4
Кабел должина : 2m
Кабел материјал : ПВЦ
Кабел sq : 0.5 sq mm
Микро прекинувач : siliver
Микро прекинувач : 15(8)НА 250 V
Фрекфенција : 50/60 Hz
Макс користење на температура : -20—70 степен
Производи Покажува :
Почитувани Купувачи, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате следното : ви благодариме за вашето време.
За Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена
Ако не сте добиле вашата нарачка по 30days., ве молам, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери и одговорите што побрзо.
Се истакна : некои изразуваат Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, T/T, Western union, Money Gram, Paypal. Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок во својата земја .
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
ПОСАКУВАМЕ ДА ИМАТЕ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ, ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАША ЦЕЛ

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
CHUX
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
2years
Карактеристики:
2m
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
CX-M15-4

Најдобрите понуди во категоријата