.

.

новиот мини тип ats Автоматско Префрлување Прекинувач 63A Оценет напон 220V /380V Пол 4 Номинална фрекфенција 50/60Hz Големина 25*14*12mm

новиот мини тип ats Автоматско Префрлување Прекинувач 63A Оценет напон 220V /380V Пол 4 Номинална фрекфенција 50/60Hz Големина

Степени:

DEN 1447.00 -10 %
DEN 1608.00
Износ
Това е достапна


Висок квалитет на Евтини цена

Повеќе информации

Број На Модел На:
Q30-63
Бренд Име:
JOTTA
is_customized:
Yes
Полјаците Број:
4
Тип:
Мини

Најдобрите понуди во категоријата