.

.

Црвениот Знак Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање Станица 1 НЕ 1 НК 10A 660V

Црвениот Знак Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање Станица 1 НЕ 1 НК 10A 660V

Степени:

DEN 293.76
Износ
Това е достапна


Спецификација :
Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА, 1 НК Акција Тип Само за Заклучување Копче Боја Црвеното Копче, со Дијаметар 40mm / 1.57" Mount Дупка со Дијаметар од 22mm / 0.87"(7/8") се Вклопуваат Панел Дебелина Max 4mm / 0.16" Вкупната Големина 37 x 30 x 68.5 mm / 1.4" x 1.2" x 2.7"(L*W*H) Материјал Пластика, Метал Тежина 39g Пакет Содржина 1 x Печурки Итни Стоп им Помогнам на Копчето Префрлате
Опис : Само за Заклучување и ротирање на црвеното копче за да го ресетирате push копчето switch. Ротирање на прстен за да го поставите скала според панел дебелина. Забелешка : ве Молиме забележете струјата пред да нарачате и бидете сигурни дека тоа може да функционира во вашиот erea.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE
Карактеристики:
вклучете станица
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
една година

Најдобрите понуди во категоријата