.

.

NOVOVISU За ТОЈОТА Probox Про Кутија 2002~2015 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За ТОЈОТА Probox Про Кутија 2002~2015 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна

Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Ефект
За ТОЈОТА Probox 2002~2016 Година Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За ТОЈОТА Probox 2002~2016 Година Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm
Автомобил модел:
За Probox

Најдобрите понуди во категоријата