.

.

NOVOVISU За Mazda 5 М5 За Mazda5 Premacy Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За Mazda 5 М5 За Mazda5 Premacy Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење /

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна


Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 45-60 работни дена, но понекогаш тоа трае до 75 дена поради Сопствени Инспекција. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Ефект
За Акура TL Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За Акура TL Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена .
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил модел:
За Mazda 5 Premacy
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата