.

.

NOVOVISU За TOYOTA Prius XW20 XW30 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За TOYOTA Prius XW20 XW30 Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна

1 KG
Погоден
За TOYOTA Prius XW20 MK2 2003~2009
За TOYOTA Prius XW30 MK3 2009~2016 година
За TOYOTA Prius XW20 XW30 Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 45-60 работни дена, но понекогаш тоа трае до 75 дена поради Сопствени Инспекција.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена .
Ефект
За TOYOTA Prius XW20 XW30 Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За TOYOTA Prius XW20 XW30 Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил модел:
За TOYOTA Prius XW20 XW30
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата