.

.

NOVOVISU За ТОЈОТА Previa XR Canarado Estima Tarago Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector / TOPGEAR Тело Комплет Лента Здолниште

NOVOVISU За ТОЈОТА Previa XR Canarado Estima Tarago Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector / TOPGEAR Тело Комплет Лента Здолниште

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна


Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ефект
За ТОЈОТА Previa XR Canarado Estima Tarago 1990~2016 Година Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За ТОЈОТА Previa XR Canarado Estima Tarago 1990~2016 Година Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 45-60 работни дена, но понекогаш тоа трае до 75 дена поради Сопствени Инспекција. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил модел:
ТОЈОТА Previa XR Canarado Estima Tarago
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата