.

.

NOVOVISU За TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4 Претходница Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4 Претходница Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / Тело

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна


Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2. Ако сакате брзо, можете да изберете DHL, или ЕМС превозот кога ќе ги нарачате.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само. Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ефект
За TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4 Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За TOYOTA RAV4 RAV-4 RAV 4 Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил модел:
За Toyota RAV4
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата