.

.

NOVOVISU За ТОЈОТА Сиена Браник Усна / TOP Gear Фанови Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За ТОЈОТА Сиена Браник Усна / TOP Gear Фанови Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / Тело за Полнење / Лента

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена . Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Автомобил модел:
За Тојота Сиена
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата