.

.

NOVOVISU За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење / Лента

NOVOVISU За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна

Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.1 KG
Погоден
За Mazda MX-5 NA MK1 1989~1997
За Mazda MX-5 NB MK2 1998~2005
За Mazda MX-5 NC MK3 2005~2015
За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена .Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
Ефект
За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Автомобил модел:
За MX-5
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата