.

.

NOVOVISU За ТОЈОТА Raum Браник Усна / TOP Gear Предниот Спојлер Deflector За Пријатели да Автомобил Видите Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За ТОЈОТА Raum Браник Усна / TOP Gear Предниот Спојлер Deflector За Пријатели да Автомобил Видите Подесување / Тело

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна

Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Ефект
За ТОЈОТА Raum Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За ТОЈОТА Raum Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена .
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка. Ако сакате брзо, можете да изберете DHL, или ЕМС превозот кога ќе ги нарачате.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.1 KG
Погоден
За ТОЈОТА Raum 1997~2003
За ТОЈОТА Raum 2003~2011
За ТОЈОТА Raum Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Автомобил модел:
За ТОЈОТА Raum
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата