.

.

NOVOVISU За ТОЈОТА Ractis Простор Verso S За Субару Trezia Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector / Тело Комплет Лента Здолниште

NOVOVISU За ТОЈОТА Ractis Простор Verso S За Субару Trezia Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector / Тело Комплет Лента Здолниште

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна


Ефект
За ТОЈОТА Ractis Простор Verso S За Субару Trezia Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За ТОЈОТА Ractis Простор Verso S За Субару Trezia Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 45-60 работни дена, но понекогаш тоа трае до 75 дена поради Сопствени Инспекција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако сакате брзо, можете да изберете DHL, или ЕМС превозот кога ќе ги нарачате.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
За ТОЈОТА Ractis Простор Verso S Субару Trezia
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата