.

.

NOVOVISU За Mazda Савана RX7 RX-7 И RX 7 ВАЛУТНА FD Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

NOVOVISU За Mazda Савана RX7 RX-7 И RX 7 ВАЛУТНА FD Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна

Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 работни дена по плаќање потврдена .
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.1 KG
Погоден
За Mazda RX 7 ВАЛУТНА 1985~1991
За Mazda RX 7 FD 1991~2002
За Mazda Савана RX7 RX-7 И RX 7 ВАЛУТНА FD Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил модел:
За RX-7
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата