.

.

NOVOVISU За ТОЈОТА Матрица За Pontiac Атмосфера Браник Усни Усните / Предниот Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење + Лента Здолниште

NOVOVISU За ТОЈОТА Матрица За Pontiac Атмосфера Браник Усни Усните / Предниот Спојлер За Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело

Степени:

DEN 1281.00 -24 %
DEN 1685.28
Износ
Това е достапна


3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Ако изберете Пост Превозот,ќе е подобро да се остави на вашиот P.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Ефект
За ТОЈОТА Матрица За Pontiac Атмосфера Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Исто така може да се Инсталира на Страни
За ТОЈОТА Матрица За Pontiac Атмосфера Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Инсталација За Купување
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 45-60 работни дена, но понекогаш тоа трае до 75 дена поради Сопствени Инспекција.

Повеќе информации

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил модел:
За ТОЈОТА Матрица Pontiac Атмосфера
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобрите понуди во категоријата