.

.

Трговија на големо 10 дискови Одделение А+ 52x 700 MB Празно различно обоени, Печатени CD-R

Трговија на големо 10 дискови Одделение А+ 52x 700 MB Празно различно обоени, Печатени CD-R

Степени:

DEN 318.72
Износ
Това е достапна


Спецификации
Одделение : Одделение А+
Складирање на податоци : Многу стабилна
Тип : cd-r
Брзина : 1x да 52x мулти брзина
Големина : 700 mb
Користење : Сите медиуми и складирање на податоци
Пакет : opp заврши или shrink wrap
Answer : ___________________________ Note : 10 двд дискови на 2 боја за секоја од пакет, а не 10 пакети

Повеќе информации

Бренд Име:
OHUANG
Број На Модел На:
Никој
Пакет:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата