.

.

(За B2005 ПЛУС) Лево и Право на Тркалото на Собранието, со Моторни Тркала Внатре, 1 Пакет Вклучува 1*Лево Тркало + 1 Десно Тркало

(За B2005 ПЛУС) Лево и Право на Тркалото на Собранието, со Моторни Тркала Внатре, 1 Пакет Вклучува 1*Лево Тркало + 1 Десно Тркало

Степени:

DEN 2239.00 -5 %
DEN 2356.80
Износ
Това е достапна

За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатно. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ние ќе ги сноси превозот надомест. Ако нема одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ако изберете EMS, понекогаш, ние ќе се направи пратката од DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. Ако изберете IML, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на ПОНИ, руски Пост, во согласност со фактичката состојба. Во текот на гарантниот период, ако кој било проблем се случува поради квалитетот причина, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери.
Повратни информации & Контактирате Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти.
Име на производ : Лево и Десно Тркало Собранието за Робот Правосмукалка B2005 ПЛУС (со Резервоарот за Вода) , со Моторни Тркала Внатре
Многу Важно :
воланот собранието е само костим за B2005 ПЛУС (со Резервоарот за Вода).
Она што е во пакет?
Лево Тркало Собранието x 1pc
Десно Тркало Собранието x 1pc
Answer : ___________________________ Note : лево и десно тркало собранието е само костим за B2005 ПЛУС (со Резервоарот за Вода), ве молиме да видите на сликите на B2005 ПЛУС (со Резервоарот за Вода) како што следува :
Превозот (Многу Важно)
Ако изберете Кина Пост Воздух Mail, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост, во согласност со фактичката состојба. Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без да бара помош. Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без да бара помош.
Ве молиме потврдете дека може да се прифати пред да ја купите. Ние ќе ги сноси превозот надомест. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатно.
Гаранција и за Условите на Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци гаранција.
Превозот (Многу Важно)
1. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Повеќе информации

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
за B2005 ПЛУС
тркала собранието место на потекло :
Dongguan
тркала собранието одговараат за робот модели:
b2005 плус

Најдобрите понуди во категоријата