.

.

(За B2005 ПЛУС) Лево и Право на Тркалото на Собранието за Робот Правосмукалка, 1 Пакет Вклучува 1*Лево Тркало + 1 Десно Тркало

(За B2005 ПЛУС) Лево и Право на Тркалото на Собранието за Робот Правосмукалка, 1 Пакет Вклучува 1*Лево Тркало + 1 Десно Тркало

Степени:

DEN 2239.00 -5 %
DEN 2356.32
Износ
Това е достапна

Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ние ќе ги сноси превозот надомест. Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатно. Ако изберете EMS, понекогаш, ние ќе се направи пратката од DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. Ве молиме потврдете дека може да се прифати ова пред да се купи. Во текот на гарантниот период, ако кој било проблем се случува поради квалитетот причина, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери. Ние ќе ги сноси превозот надомест.
Гаранција и за Условите на Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци гаранција. Ако нема одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
Превозот (Многу Важно)
1. Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без да бара помош. Ако нема одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ако изберете Fedex, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба.
Повратни информации & Контактирате Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти.
Гаранција и за Условите на Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци гаранција. Ако изберете DHL, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на EMS,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба.
Ве молиме потврдете дека може да се прифати пред да ја купите.
Она што е во пакет?
Лево Тркало Собранието x 1pc
Десно Тркало Собранието x 1pc
Answer : ___________________________ Note : лево и десно тркало собранието е само костим за B2005 ПЛУС (со Резервоар за Вода,Влажно и Суво Mopping), ве молиме да видите на сликите на B2005 ПЛУС (со Резервоар за Вода,Влажно и Суво Mopping) како што следува :
Превозот (Многу Важно)
Ако изберете Кина Пост Воздух Mail, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост, во согласност со фактичката состојба.

Повеќе информации

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
Тркала Собранието за B2005 ПЛУС
тркала собранието место на потекло :
Guangdong
тркала собранието одговараат за робот модели:
B2005 ПЛУС (со Резервоарот за Вода)

Најдобрите понуди во категоријата