.

.

38mm Сина Боја 120pcs/многу Посочи Мушка Кристал Лустерот Делови Свадба Партија Резерви Дома Декорација

38mm Сина Боја 120pcs/многу Посочи Мушка Кристал Лустерот Делови Свадба Партија Резерви Дома Декорација

Степени:

DEN 1290.00 -20 %
DEN 1612.80
Износ
Това е достапна


Име : 38mm Сина Боја 120pcs/многу Посочи Мушка Кристал Лустерот Делови Свадба Партија Резерви Дома Декорација Материјал : K9 Кристал Боја : Сина Големина : 38mm Употреба : Suncatcher,DIY,Монистра Завеса,Лустерот Делови Количина : 120pcs/многу

Повеќе информации

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
боја:
Сина
Големина:
38mm
Материјал:
Кристално
Функција:
Осветлување Додатоци
кристал лустерот делови:
кристал призми
is_customized:
Yes
Тип:
Настан & Партија Материјали
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HD140415DE-1*120
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации

Најдобрите понуди во категоријата