.

.

50 компјутери/многу Зелена 30мм Кристална Топка Лустерот Призми Pendant Светилка Делови Suncatcher Windchimes

50 компјутери/многу Зелена 30мм Кристална Топка Лустерот Призми Pendant Светилка Делови Suncatcher Windchimes

Степени:

DEN 2608.00 -20 %
DEN 3260.16
Износ
Това е достапна


50 компјутери/многу Зелена 30мм Кристална Топка Лустерот Призми Pendant Светилка Делови Suncatcher Windchimes Материјал : K9 Кристал Боја : Зелена Големина : 30 mm Употреба : Suncatcher,DIY,Монистра Завеса,Лустерот Делови
Ние го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypal
За други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапред
Јасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.
Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ и така натаму . 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас.
4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'
Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.
Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти ,затоа се одличен фидбек е многу важна за нас .
Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. Ако имате било какви проблеми ,коментари или прашања ,ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да остават негативен или netural повратни информации и ние ќе ви ги реши сите ваши прашања и да се постигне спогодбено решение .Сите бараме шанса да се направи Сте клиенти среќни .

Повеќе информации

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
боја:
Зелена
Големина:
30mm Crystal Ball
Материјал:
кристално стакло
Функција:
Suncatcher, Windchimes, Лустерот Додатоци
Функција:
фацетирани кристална топка
клиент дизајн:
Acceptalbe
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации
Број На Модел На:
HD130209DE-3*50
Повод:
Свадба,Дом,Партија декорација

Најдобрите понуди во категоријата