.

.

Злато, сребрена фолија златна фолија позадина Peony нагласување на современиот Кинески сликарство peony позадина Позадина

Злато, сребрена фолија златна фолија позадина Peony нагласување на современиот Кинески сликарство peony позадина Позадина

Степени:

DEN 2011.00 -10 %
DEN 2234.40
Износ
Това е достапна


Злато, сребрена фолија златна фолија позадина Peony нагласување на современиот Кинески сликарство peony позадина Позадина
За нас
1.Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.
2.Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.
3.Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Повратни информации
1. Вашето задоволство е наша цел,и ние зависи од нашите клиенти задоволство да успее ,затоа позитивни повратни информации е многу важно за нас.
Значи, ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации на веб страната, ви благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бидејќи екранот од секој компјутер не е исто,можеби постои мала разлика помеѓу сликите и вистинската работа,но ние веќе се обидуваме се потрудиме да се намали боја разлики сега.
МОЖЕ ИСТО ТАКА ДА КАКО ПОД ТОЧКА :

Повеќе информации

Димензии:
53100
Шема:
Флорални
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Металик Позадини
Број На Модел На:
6150
Функција:
Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Површински Третман:
Exfoliator
Бренд Име:
DZAS
Материјал:
Метал
Стил:
кинески стил
оркестарот:
Цвет тип
Функција:
Mildew,Молци,Антибактериски,Antifouling
Место на Потекло:
Кина ShanDong
одделение:
Прво Одделение
Модел:
Злато 6150x
Секој се тркалаат ширина (м):
0.53

Најдобрите понуди во категоријата