.

.

beibehang Нова 3D Луксузни Дрво Блокови Ефект Браун Камени Тули 10M Винил Тапет се Тркалаат Дневна Соба Позадина Ѕид Оркестарот Уметност

beibehang Нова 3D Луксузни Дрво Блокови Ефект Браун Камени Тули 10M Винил Тапет се Тркалаат Дневна Соба Позадина Ѕид Оркестарот

Степени:

DEN 1507.00 -13 %
DEN 1731.84
Износ
Това е достапна

48 нозе
Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе купите повеќе од 2 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате.
Услови
Плаќање
Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Кој ќе плати за cutoms давачки?
Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собата
7021
7022
7023
7024
Прашања & Одговори
1. Aramex Информации : 1. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Контактирајте со нас
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Можам да купам една ролна како примерок за да се види бојата и квалитетот на прво место?
Не, кога ќе цел повторно следниот пат, ние може да се кандидира надвор од иста серија на тапет, девојче серија на позадина може да имаат малку боја сенка разлика и не може да се користи за истата страна на ѕидот, но може да се користи за друг ѕид.3 метри квадратни, како ќе има некои отпад при покривањето на натпреварот модели, па секој се тркалаат опфаќа околу 4. Колку ролни ми треба за моите ѕидови?
Секој се тркалаат 5. Како да се отстрани позадина без оштетување на ѕидот?
Да, постојат неколку начини, вклучувајќи пареа или прскање со хемикалии. Ние работиме 7 дена недели.
Материјал : Винил
Големина : 33ft x 1.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.5 метри квадратни. под ред!
Материјал : пвц
Метрички големина : 10m*0.

Повеќе информации

боја:
7021, 7022, 7023, 7024
Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
E0152
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Гроздобер

Најдобрите понуди во категоријата