.

.

beibehang Тула, камен ѕид хартија 3D ПВЦ Позадини Современото Живеење Соба Спална соба Дома Декор Сива Винил Mural .de papel parede

beibehang Тула, камен ѕид хартија 3D ПВЦ Позадини Современото Живеење Соба Спална соба Дома Декор Сива Винил Mural .de papel

Степени:

DEN 1762.00 -32 %
DEN 2591.52
Износ
Това е достапна


Материјал : ПВЦ Позадина Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.73 ft=57.05 квадратни метри Боја : Сива светло сива↓↓↓69142 темно сива ↓↓↓69143 беж↓↓↓69141 Потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мало боја во слики, во вид на боја ве молиме погледнете ги деталите на овој план, финалниот боја на стока во вид преовладуваат
Упатство за употреба
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
1

Повеќе информации

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
3d ѕид хартија
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Цврста
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
дневна соба
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата