.

.

beibehang Шокиран Црна Стерео Олеснување во ЖИВО Позадина Прилагодено Големи Mural Неткаени Зелена Позадина de papel parede став quarto

beibehang Шокиран Црна Стерео Олеснување во ЖИВО Позадина Прилагодено Големи Mural Неткаени Зелена Позадина de papel parede став

Степени:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Износ
Това е достапна

што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). 3 : Пополнете ги деталите . Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Не големина информации. ѕидот mural. 2 s quare метар =2 парчиња. Не ѕидот налепници. Не 10m L и 0. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Не постер.
1 s quare метар = 1pcs.

Повеќе информации

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
хаи
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
боја:
16353615

Најдобрите понуди во категоријата