.

.

beibehang Големи сопствена позадина 3 Европски стил маслото во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба на ѕид дома декорација

beibehang Големи сопствена позадина 3 Европски стил маслото во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба на ѕид дома декорација

Степени:

DEN 711.00 -43 %
DEN 1248.00
Износ
Това е достапна

2 s quare метар =2 парчиња.

Повеќе информации

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
13081638

Најдобрите понуди во категоријата