.

.

Ретро 3D позадина, Архиепископот на Лима палата мурали за дневна соба, конференциска сала позадина позадината се тркалаат de papel parede

Ретро 3D позадина, Архиепископот на Лима палата мурали за дневна соба, конференциска сала позадина позадината се тркалаат de

Степени:

DEN 1435.00 -0 %
DEN 1435.20
Износ
Това е достапна


Ретро 3 D позадина, Архиепископот на Лима палата мурали за дневна соба, конференциска сала позадина позадината се тркалаат de papel parede
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Повеќе информации

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
82034418
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Стил:
Гроздобер
Шема:
Сонце шумата
Користи:
На седи соба, спална соба, софа, ресторан, кафуле

Најдобрите понуди во категоријата