.

.

[bellla] EC16 енкодер пулсот се префрлите 24 е поставен вратило должина 20MM ротари дигитални енкодер--10pcs/многу

[bellla] EC16 енкодер пулсот се префрлите 24 е поставен вратило должина 20MM ротари дигитални енкодер--10pcs/многу

Степени:

DEN 739.00 -19 %
DEN 912.00
Износ
Това е достапна


EC16 енкодер пулсот се префрлите 24 е поставен вратило должина 20 MM ротари дигитални енкодер

Повеќе информации

Тип:
Средување На Potentiometer
Технологија:
метални легури
is_customized:
Yes
Отпор Толеранција:
5
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ec16
Бренд Име:
RONGLAN

Најдобрите понуди во категоријата