.

.

Принцезата Бела Постелнина Поставите Луксуз 4/6pcs Возбудува Прекривки Покрие Кревет Здолниште Bedspread Bedclothes Памук Близнак Кралицата Цар големина

Принцезата Бела Постелнина Поставите Луксуз 4/6pcs Возбудува Прекривки Покрие Кревет Здолниште Bedspread Bedclothes Памук Близнак

Степени:

DEN 4277.00 -45 %
DEN 7776.00
Износ
Това е достапна

Се потврди приемот на вашата нарачка.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки Опфаќаат : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200cm(72 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина Б 6pcs : ( погоден за 1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200cm(72 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница 45 x 45cm(17 x 17inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 x 200cm(60 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 6pcs : ( погоден за 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(80 x 88inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 6pcs :
( погоден за 1.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.5 м ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 200cm(60 x 80inches ) 1 парче Кревет здолниште : 120 x 200cm(48 x 80inches ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 4pcs : ( погоден за 1.
боја 1
^ висок квалитет на органски дебел памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^
Секоја Девојка worthing има убава корејски принцеза кревет! Чиста и светла боја, Мека и животната средина!
Убава bedskirt
// Pillowcase имаат широк раб, поубави и повеќе фирма,специјално дизајнирани плик структура фиксна додатен со од патент, повеќе безбедно и поудобно//
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^ Боја 2 Color3 Color4 Color5 Color6 Color7
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.

Повеќе информации

Големина:
Twin size 3pcs, Queen size A 4pcs, Queen size A 6pcs, Queen size B 4pcs, Queen size B 6pcs, King size 4pcs, King size 6pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
Техника:
Чипка Работ
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
тема count:
400TC
Број На Модел На:
0069-55
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
4
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Материјал:
100% Памук
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Употреба:
Дома
Количина:
4/6pcs
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
бела,розова,,виолетова,црвена,
Стил:
принцеза стил

Најдобрите понуди во категоријата