.

.

IvaRose Tencel лен цвет постелнина поставува луксузни чаршаф поставите подарок возрасни постелнина поставите кралицата/кралот големина 20 стил постелнина

IvaRose Tencel лен цвет постелнина поставува луксузни чаршаф поставите подарок возрасни постелнина поставите кралицата/кралот

Степени:

DEN 4068.00 -25 %
DEN 5424.00
Износ
Това е достапна

Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Избрани висок квалитет на природен памук за ткаенина,меки и удобни, без стимулација за вашата кожа
^ Чаршаф со убаво филе, drape подобро. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларирана вредност (Во многу редок случај, купувачот се уште треба да се плаќаат даноци, ве молиме контактирајте со нас откако доби пакет, ние ќе рефундирање на дел од даноците за вас). Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации.
color1
Употреба на петтата генерација реактивен боење процес со светли бои, висока постојаност на боја, нема штетни супстанции, додадени на печатење и боење, заштита на здравјето. Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Забелешка 1.^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.^
^ не е метал патент од страна на прекривки маска,можете да ја отворите и да се стави утешителот или ќебе во тоа склопот
color2
color3
color4
color5
color6
color7
color8
color9
color10
color11
color12
color13
color14
color15
color16
color17
color18
color19
color20
^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност .
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.

Повеќе информации

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
тема count:
400TC
Стил:
Пастирски
Количина:
4 парчиња
Шаблон Тип:
Растенијата
Материјал:
Tencel
Број На Модел На:
0048-75
Пополнување:
Никој
Тежина:
4
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
црвена,розева,сина.бела

Најдобрите понуди во категоријата