.

.

35mm / 35.5 mm Sapphire Види Кристално Стакло Замена Часовници Делови За Watchmakers види поправка алатки

35mm / 35.5 mm Sapphire Види Кристално Стакло Замена Часовници Делови За Watchmakers види поправка алатки

Степени:

DEN 417.00 -20 %
DEN 521.28
Износ
Това е достапна

35mm / 35.5 mm Sapphire Види Кристално Стакло Замена Часовници Делови За Watchmakers види поправка алатки
Пакет Листата :
1 * Sapphire Види Стакло
Пакет Тежина : 50g

Повеќе информации

боја:
D350, D355
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Тип:
Кристали
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
0.01cm
Функција:
Квалитетот Spphire Види Стакло
Бренд Име:
WRTOR
Материјал:
sapphire кристално
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
P35010

Најдобрите понуди во категоријата