.

.

Бесплатен Превозот 1000pcs 1.78 мм Дијаметар на Универзалната Брзо Ослободување Пролет Барови Квалитетни Нерѓосувачки Челик од 12mm да 24mm

Бесплатен Превозот 1000pcs 1.78 мм Дијаметар на Универзалната Брзо Ослободување Пролет Барови Квалитетни Нерѓосувачки Челик од

Степени:

DEN 6794.00 -5 %
DEN 7152.00
Износ
Това е достапна


На листата е 1000pcs една брзо ослободување пролет барови
Дијаметар : 1.78 mm
Големина од 12mm да 24mm
Ако ви треба други големини, можете да контактирате со нас, царинската направен големини се прифатливи
Плаќање
Ако имате било какви проблеми во плаќањето, ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не може да се најде во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
4. Купувачите треба да биде одговорен за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Гаранција & Return
1. Сите производи се проверува и спакувани во добра состојба пред dispatchment.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат негативни повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Услуга На Клиентите
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
2. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, најчесто може да се одговори во рок од 12 деловни часа.

Повеќе информации

боја:
12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Функција:
пролет бар алатка
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Челик
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
WSP-03
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
CHAINDA

Најдобрите понуди во категоријата