.

.

BQLZR Тоалет Дното Влезот Пополни Вентил Сплит Притисни на Копчето со Двојна Флеш Цистерна Syphon 25cm

BQLZR Тоалет Дното Влезот Пополни Вентил Сплит Притисни на Копчето со Двојна Флеш Цистерна Syphon 25cm

Степени:

DEN 688.00 -24 %
DEN 905.28
Износ
Това е достапна

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Според прилагоди на резервоарот за вода.
Силиконски печат вода таблети, добра запечатување ефект, никогаш не истекува.
Универзален дизајн, Погодни за повеќето типови на тоалети.
Супериорен АБС материјал, Корозија-отпорни, Стареењето на корозија
Пари-заштеда на Вода-спасување
Две-парче плови, еден shut-оф
Стабилни перформанси под различни perssures се движи од 0.13 бар да 16bar
Спецификација :
Материјал : ABS Пластика
Боја : Бела
Сплит е применливо дренажа калибар : 60-78mm
Големина : приближно 30 x 12 x 8.5 cm/11.8 x 4.7 x 3.3"(L x W x T)
Висина на Штекер Вентил : 25cm
Тежина : 390g Бренд Име : BQLZR
Пакетот Вклучува :
1 x Тоалет Резервоарот за Вода Пополни Вентил Сет

Повеќе информации

Тип:
Пополнување Вентили
Бренд Име:
BQLZR
Број На Модел На:
25cm

Најдобрите понуди во категоријата