.

.

BQLZR Тоалет Поврзани Резервоарот за Вода Двојна Флеш Пополни Мозоци Вентил 18cm Висина Прилагодливи m

BQLZR Тоалет Поврзани Резервоарот за Вода Двојна Флеш Пополни Мозоци Вентил 18cm Висина Прилагодливи m

Степени:

DEN 550.00 -24 %
DEN 723.36
Износ
Това е достапна


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Според прилагоди на резервоарот за вода.
Силиконски печат вода таблети, добра запечатување ефект, никогаш не истекува.
Универзален дизајн, Погодни за повеќето типови на тоалети.
Супериорен АБС материјал, Корозија-отпорни, Стареењето на корозија
Пари-заштеда на Вода-спасување
Две-парче плови, еден shut-оф
Стабилни перформанси под различни perssures се движи од 0.13 бар да 16bar
За дренажа дијаметар : 65-78mm
Спецификација :
Материјал : ABS Пластика
Боја : Бела
Сплит е применливо дренажа калибар : 65-78mm
Големина : прибл 23x11.5x8 CM/9.05x4.53x3.15inch(Lx Wx Dia)
Висина на Штекер Вентил : 18cm
Тежина : 317g
Пакетот Вклучува :
1 x Тоалет Резервоарот за Вода Пополни Вентил Сет

Повеќе информации

Тип:
Пополнување Вентили
Број На Модел На:
18cm
Бренд Име:
BQLZR

Најдобрите понуди во категоријата