.

.

DYG, За Galaxy S2 Транспарентен Силикони случај За Samsung галакси S2 i9100 мека случај силикон покрие ultrathin TPU capa fundas

DYG, За Galaxy S2 Транспарентен Силикони случај За Samsung галакси S2 i9100 мека случај силикон покрие ultrathin TPU capa fundas

Степени:

DEN 143.52
Износ
Това е достапна


Функција
1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i9100
2, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувствуваат добро
3, Растер принцип . Одговара, но не лепило
4, Ultrathin ,само 8-10g/1 парче и
5, Ultralight дебелина само за 0,7 mm
Руски Пријател Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во приемникот 's full name in the цел поради новата политика на руската обичаи,
инаку веројатно нема't примите пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не't обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За Превозот
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус >> Само Може да се Провери кога во Кина
Ако N eed Проверка на Број , ве Молиме Изберете : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail >>
Ние не Прифаќаме Никакви Спорот за Проверка на број да не работи , ви Благодарам .
Пакетот Вклучува :
1 buc * Силикон Мека случај За Samsung галакси S2 i9100
Реалната Слика
Производ перформанси вовед

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Транспарентна
Бренд Име:
Bova
Големина:
4.3
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S II
Applicate Модели:
за Samsung галакси S2
Пакет:
ПП вреќи
боја:
Транспарентна
Превозот Од:
Кина Копното
Функција:
Ultrathin
Тежина:
10g
квалитет:
А++++
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Случај

Најдобрите понуди во категоријата