.

.

DYG, За Xperia Z Транспарентен Силикони случај За Sony Xperia Z L36H C6603 C6602 мека случај силикон покрие ultrathin TPU capa fundas

DYG, За Xperia Z Транспарентен Силикони случај За Sony Xperia Z L36H C6603 C6602 мека случај силикон покрие ultrathin TPU capa

Степени:

DEN 143.52
Износ
Това е достапна


За Фотографија и Опис
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
направете го тоа за испорака во добра состојба . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки .Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. paypal , Alipay, Кредитна картичка и долгот на картичката .

Повеќе информации

дизајн:
Апстракт,Транспарентен,Мат
Тип:
Половина завиткани Случај
Карактеристики:
Транспарентна
Бренд Име:
Bova
Големина:
5.0
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Applicate Модели:
За SONY Xperia Z
Пакет:
ПП вреќи
боја:
Транспарентна
Превозот Од:
Кина Копното
Функција:
Ultrathin
Тежина:
10g
квалитет:
А++++
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Случај

Најдобрите понуди во категоријата