.

.

Висок Квалитет на Мека TPU Заштитна Силиконска Телефон Покрие DIY Сликарство Случај За Huwawei Уживаат 6s 6 S Случај Чест 6C назад Опфаќа

Висок Квалитет на Мека TPU Заштитна Силиконска Телефон Покрие DIY Сликарство Случај За Huwawei Уживаат 6s 6 S Случај Чест 6C

Степени:

DEN 79.00 -34 %
DEN 119.04
Износ
Това е достапна

Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика . Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот .
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1.
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Телефонски број ќе биде прифатена.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.
Висок Квалитет на Мека TPU Заштитна Силиконска Телефон Покрие DIY Сликарство Случај За Huwawei Уживаат 6s 6 S Случај Чест 6 C назад Опфаќа
слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета . Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја.
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени . Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет.
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail .
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.

Повеќе информации

дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
WEVEYE
Производот:
дизајн на моделот на телефонот случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
за Huwawei Уживаат 6s 6 S Случај Чест 6C

Најдобрите понуди во категоријата