.

.

3D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Sony Xperia XZS XZ Premium X XZ1 XZ2 Компактен XA XA1 XA2 Ултра Плус

3D Криви Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Sony Xperia XZS XZ Premium X XZ1 XZ2 Компактен XA XA1 XA2 Ултра

Степени:

DEN 171.00 -5 %
DEN 180.00
Износ
Това е достапна


3 D Криви Работ Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Sony Xperia XZS XZ Premium X XZ1 XZ2 Компактни Перформанси XA XA1 XA2 Ултра
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Големопродажната цена со Висок квалитет транспарентен јасно екран заштитник Никогаш не било воздушни меури го Заштитува вашиот телефон од вода,прав, масло и отпечатоци 99% UV Заштита : се Намалува замор на очите предизвикани од страна на LCD екранот Ултра Мазна Површина : Подобрување на искуство и користење на екранот на допир и перо карактеристики Тенок хемиски третман prosessed калено стакло Анти-Нула Филм : thickest и повеќето трајни Придава за лесна инсталација
Над 3 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 5% попуст Компатибилен со : За Sony Xperia XZ2 5.7 inch
За Sony Xperia XZ2 Компактен 5.0 инчен
За Sony Xperia XA2 / XA2 Dula H4133 5.2 инчен
За Sony Xperia XA2 Ултра / XA2 Ултра Dula H4233 6.0 инчен
За Sony Xperia XA1 Ултра Двојна 6.0 Инчен
За Sony Xperia XA1 Двојна XA 2017 5.0 Инчен
За Sony Xperia XA1 Плус
За Sony Xperia XA
За Sony Xperia XA Ултра F3212 F3216 C6 6.0 инчен
За Sony Xperia XZ1
За Sony Xperia XZ1 Компактен
За Sony Xperia XZs Двојна 5.2 Инчен
За Sony Xperia XZ Премиум Двојна 5.46 Инчен
За Sony Xperia XZ
За Sony Xperia X Компактен
За Sony Xperia X
За Sony Xperia X Перформанси
Пакување, вклучувајќи : 1x Вистински Калено Стакло Филм Екран 1x Екран Чистење Хартија 1x Ткаенина за Чистење
Над 3 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 5% попуст
Боја : Вар Злато
Роуз Злато
Црна
Бела Пример :

Повеќе информации

Материјал:
X, X Перформанси, XA, XZ, X Компактен, XA Ултра, XZ Премија, XZS, XA1, XA1 Ултра, XA1 Плус, XZ1, XZ1 Компактен, XA2, XA2 Ултра, XZ2, XZ2 Компактен
Бренд Име:
E-KINLIN
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Адсорпција
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Транспарентен,Обичен
Големина:
Universal Size
квалитет:
Висок квалитет
Тип:
Експлозија Доказ Екран Заштитник
Материјал:
калено стакло
Тежина:
100g
Компатибилен:
За Sony Xperia Серијата
Дебелина:
3D Криви површина
Површината Тешко:
Стил:
Мода / Практичност
Место на Потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата