.

.

За Nokia 6 2018 Случај Луксузни MOFi Класичен Матирано КОМПЈУТЕР Хард Назад Заштитна Телефон Случај Покритие За Nokia 6 2018

За Nokia 6 2018 Случај Луксузни MOFi Класичен Матирано КОМПЈУТЕР Хард Назад Заштитна Телефон Случај Покритие За Nokia 6 2018

Степени:

DEN 300.00 -10 %
DEN 333.60
Износ
Това е достапна


За Nokia 6 2018 Случај Луксузни MOFi Класичен Матирано КОМПЈУТЕР Хард Назад Заштитна Телефон Случај Покритие За Nokia 6 2018 Случај

Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме Бидете сигурни дека се избере точниот модел и вашата омилена боја.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ако имате било каков проблем по примените предмети или ако не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас, прво преку постави прашање на Trade Manager, ние ќе ви одговори на вашата порака и понуди најдобро решение за вас.

Повеќе информации

Материјал:
PC
дизајн:
Бизнис,Обичен
Карактеристики:
Тешко PC Случај
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
VONADA
Функција:
Анти-удар
Големина:
14*7*0.5 cm
Мало Пакет:
Yes
Стил:
Обичен Случај
Функција:
Пластични тежок случај
Превозот Пакување:
Со OPP пакет
Е Прилагодена:
Yes
статус:
во парк
Земја на потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
клучен збор:
за nokia 6 2018 mofi КОМПЈУТЕР Хард случај
Одговара Модели:
За Nokia 6 2018
НЕМА.:
VD1803190002
Материјал:
PC

Најдобрите понуди во категоријата