.

.

10 Бои DIY Насликани Случај За Wileyfox брза 2 Покрие 5.0 Модели МЕКА TPU Печати Телефон Случај За Wileyfox брза 2 плус

10 Бои DIY Насликани Случај За Wileyfox брза 2 Покрие 5.0 Модели МЕКА TPU Печати Телефон Случај За Wileyfox брза 2 плус

Степени:

DEN 79.00 -34 %
DEN 119.04
Износ
Това е достапна


Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена .
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат. Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени .
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . На нашите продажба expenriences до сега, 0. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата . Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .
Превозот И Плаќање
Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail .Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .

Повеќе информации

Бренд Име:
WEVEYE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Бренд:
Wileyfox
Производот:
моделот на телефонот случај За Wileyfox брза 2
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
За Wileyfox брза 2 маска
Модел Број 2:
Маска За Wileyfox брза 2 / swift 2 плус
Модел Број 3:
За Wileyfox Брза 2 Плус

Најдобрите понуди во категоријата