.

.

за LG X моќ 2 Силикони Случај за K10 Моќ Случаи Покрие 3D Олеснување Мека TPU Телефон Кеси за за LG k10 k 10 Моќ M320 Случај 5.5

за LG X моќ 2 Силикони Случај за K10 Моќ Случаи Покрие 3D Олеснување Мека TPU Телефон Кеси за за LG k10 k 10 Моќ M320 Случај

Степени:

DEN 82.00 -32 %
DEN 120.96
Износ
Това е достапна


Ние само брод да се потврди цел адреси. сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро .
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит.
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay .
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина.
за LG X моќ 2 Силикони Случај за K10 Моќ Случаи Покрие 3 D Олеснување Мека TPU Мобилен Телефон Кеси за за LG k10 k 10 Моќ Случај
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас. Имаме строга ОК и КК систем.
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Повеќе информации

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Геометриски,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина:
5.5
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Функција:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Луксузни, Елегантен, Најновите Симпатична Funda за LG X моќ 2
Материјал:
3D TPU Гел гума Мек Силикон Случај за LG k10 моќ
дизајн:
3D Печатење Цртан филм, животно, Планина. Пејзаж куче, Мачка Цвет Случај
feature1:
Подарок за Жена се мажи, девојки и момчиња
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Животно Ултра Тенки И Дебели Транспарентна Рамка Мек Силикон Случај
одговара за модел на Телефон:
за LG X моќ 2 / K10 Моќ
Случај Тип:
Телефон Кеси & опремени Случаи & половина завиткани случај за LG X моќ 2

Најдобрите понуди во категоријата