.

.

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА гума направени 125*M14mm полирање на чак да се користи со полирање влошки тркала sandpaper за добро полирање

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА гума направени 125*M14mm полирање на чак да се користи со полирање влошки тркала sandpaper за добро

Степени:

DEN 431.52
Износ
Това е достапна


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Примена
Се користи со 125 mm полирање влошки тркала sandpaper , погоден за нерѓосувачки челик , алуминиум и други метали , дрво и други дрво полирање,fl ocking.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Опис На Производот :
2 ПАРЧИЊА од 125mm*14mm selfadhere chucks се специјално да се користи со 125mm полирање влошки sandpaper тркала за полирање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Повеќе информации

Број На Модел На:
НЕГО-PD125
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Подлога Материјал:
Гума
Надворешниот Дијаметар:
125*14mm
Големина:
125*14MM
Производот:
само се придржуваат чак за полирање на подлога
Големина:
125mm* M14
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Најдобрите понуди во категоријата