.

.

2 парчиња/пакет Глувчето нозе ВЛОШКИ ЛИЗГАЛКИ за Луд Catz Saitek СТАОРЕЦ TE / Луд Catz R. A. T. ТЕ Турнирот Издание 0.6 MM ТЕФЛОН

2 парчиња/пакет Глувчето нозе ВЛОШКИ ЛИЗГАЛКИ за Луд Catz Saitek СТАОРЕЦ TE / Луд Catz R. A. T. ТЕ Турнирот Издание 0.6 MM ТЕФЛОН

Степени:

DEN 240.00
Износ
Това е достапна


Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez :
* Да ги замени постоечките (носи, оштетени или загубени) глувчето нозе
* За игри на среќа-оптимизиран одговор
* Го намалува триењето помеѓу глувчето и mouse pad
* Обезбедува неспокојот плови искуство
* * * * Зголемување на следење на точноста
* Направен од 100% PTFE
ДОАЃААТ СО 2

Повеќе информации

Бренд Име:
mksup
Материјал:
Тефлон

Најдобрите понуди во категоријата