.

.

Женски Жените Пливање Капи Ново 3D Цвет Бисер Уво Заштита Пливање Капа Топла Продажба Слободни Големина Жените Пливаат

Женски Жените Пливање Капи Ново 3D Цвет Бисер Уво Заштита Пливање Капа Топла Продажба Слободни Големина Жените Пливаат

Степени:

DEN 86.00 -24 %
DEN 112.80
Износ
Това е достапна


Жените Женски Пливање Капи Ново 3 D Цвет Бисер Уво Заштита Пливање Капа Топла Продажба Слободни Големина Жените Пливаат
100% Сосема Нов и висок квалитет
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот
монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
Големина : 25*17cm

Повеќе информации

Големина:
One Size
Бренд Име:
yuerlian
Број На Модел На:
cccccc
Материјал:
Најлон
Применливи Луѓе:
Жените
Стил:
Цвет

Најдобрите понуди во категоријата