.

.

DL-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НЕ ПУШЕЊЕ Метал знак ѕид Оркестарот Гаража Продавница Бар дневна соба ѕид налепница сликарство

DL-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НЕ ПУШЕЊЕ Метал знак ѕид Оркестарот Гаража Продавница Бар дневна соба ѕид налепница сликарство

Степени:

DEN 302.00 -10 %
DEN 335.52
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
големина : 20cm*30cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Повеќе информации

Бренд Име:
dingleiever
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ѕидот оркестарот

Најдобрите понуди во категоријата