.

.

lifan 150cc делови на мотор Lifan 150cc хоризонтална моторот клипот 56mm прстен pin 15mm комплет нечистотија/јама велосипед делови motocycle

lifan 150cc делови на мотор Lifan 150cc хоризонтална моторот клипот 56mm прстен pin 15mm комплет нечистотија/јама велосипед делови

Степени:

DEN 859.20
Износ
Това е достапна


Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Превозот Detall
1.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Lifan 150 cc клипот за полнење
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Враќање Pollcy
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.

Повеќе информации

Објектот Ширина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Други
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Зафатнина (ml):
150
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Висина:
4cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
0.16kg
Име На Модел:
LF150
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Материјал Тип:
Челик

Најдобрите понуди во категоријата