.

.

ВИСТИНСКИ YINXIANG YX140 56mm КЛИПОТ КОМПЛЕТ 13MM PIN ПРСТЕНИ YX140 140CC PITPRO ATOMIK ВЕЛОСИПЕД

ВИСТИНСКИ YINXIANG YX140 56mm КЛИПОТ КОМПЛЕТ 13MM PIN ПРСТЕНИ YX140 140CC PITPRO ATOMIK ВЕЛОСИПЕД

Степени:

DEN 863.52
Износ
Това е достапна

Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Превозот Detall
1. Враќање Pollcy
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Сите објектот може да се врати за размена на само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT.Yinxiang 140 cc клипот за полнење
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Име На Модел:
YX140
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Други
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Објектот Висина:
7cm
Објектот Дијаметар:
5.6cm
Објектот Ширина:
5.6cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
0.15kg
Зафатнина (ml):
140
Материјал Тип:
Челик

Најдобрите понуди во категоријата